Leicester City vidieť z Porto vďaka klubu-záznam podpisu Islam Slimani

Scenár bol napísaný pre islam Slimani a podpísanie listiny v Leicesterovej klubovej listine nasledovalo list, pretože alžírčan pokračoval vo svojom pozoruhodnom rekordnom skóre proti Porto, aby dal strane Claudia Ranieriho historické víťazstvo, ktoré ich umiestni do veliteľskej pozície na vrchole. skupiny G. Riyad Mahrez prešiel testom Ligy majstrov, aby ukázal, že patrí do elity Prečítajte si viac

Dve hry do Ligy majstrov a Leicesteru majú na palube šesť bodov, hlavička Slimani je prvá polovica odsudzujúca Porto ďalšia porážka na anglickej pôde.Porto prišlo o 15 z ich 17 zápasov v Anglicku a bolo im odpustené myslieť, že je to len malá šanca, že sa stavkove kancelarie online tento bezvýrazný beh s Slimanmi na ihrisku zlepší.

Prezývka Dragon Slayer počas svojho pôsobenia v Sporting Lisabone – Porto sú známe ako Dragões – Slimani si v posledných štyroch zápasoch proti nim so svojimi vynikajúcimi hlavičkami zobral šesť gólov. Sekcia obsahuje cieľ proti Porto na začiatku tejto sezóny a nebolo žiadnym prekvapením, že muž, ktorý prišiel v deň uzávierky prevodu v sume £ 29 m odišiel na stojaté ovácie, keď bol stiahnutý osem minút od času.

Pravdepodobne to mal na mysli Ranieri, keď predtým hovoril o „pokračovaní rozprávky“.Nie je to pre šampiónov Premier League žiadnym spôsobom priamočiare a v záverečných fázach sa vydržali nervózne chvíle, viac ako v 83. minúte, keď Jesús Corona, náhradník Porto, narazil na pravú nohu, ktorá sa odklonila. Marc Albrighton a vypustil post.

Leicester sa rázne bránil a dokázal nasiaknuť neskorý tlak a držať sa víťazstva, ktoré pri finálnom hvizde privítali s obrovskými povzbudeniami. Tam bol úľavu, rovnako ako hrdosť na tieto oslavy na konci významnej príležitosti pre klub hosting ich prvý zápas Ligy majstrov len sedem rokov po tom, čo vyhrali Ligový titul.

Ranieri bol ochotný kázať dôležitosť zostávajúceho pokoja, ale nie je to odklon od skutočnosti, že sa Leicester dostal do skvelej pozície.Ďalšie štyri body z ich posledných štyroch zápasov by mohli stačiť na zabezpečenie miesta v etape vyraďovania a na Unibet Slovensko návštevu klubu Brugge – prišli o 4-0 v Kodani po tom, čo bol porazený Leicesterom 3-0 v ich úvodnom zápase. je ľahké spracovať cestu k poslednému 16.

Pre Ranieriho bolo uspokojenie, že sme mohli získať nielen výhru, ale aj čistý hárok, najmä na zadnej strane ich 4-1 kladivom na Manchester United v sobotu.Manažér Leicesteru hovoril o tom, ako boli „silní a pozorní“ jeho hráči, keď bránili rohy – zdroj troch zo štyroch gólov, ktoré pripustili na Old Trafford – a tiež vyjadrili svoje potešenie z príspevku Slimaniho.

Strkerov siedmy gól celkovo proti Porto – šesť z nich prišlo v tomto roku – a bol vytvorený Riyad Mahrez, jeho tímový kolega z Alžírska. “S Slimani som bol veľmi presvedčený, pretože často strelil proti Porto, keď bol športovým hráčom,” povedal Ranieri. “Hovoril som s Rijádom a islamom a povedal:” Poďte na chlapcov, dnes večer urobte niečo dobré. “Urobili si prihrávku a cieľ a potom sme sa veľmi dobre bránili.”

Pod atmosférou svetlomety v prvom európskom zápase, ktoré sa budú hrať na tomto štadióne a Ranieri hovorili o tom, ako jeho hráči vyžarujú energiu fanúšikov.Jednalo sa o hru, ktorá sa odohrávala pri frenetickom tempe – štyri žlté karty sa odohrali v priebehu 31 minút – a tam boli odtiene titulného víťazného Leicesteru spôsobom, akým sa protihráčom s takouto rýchlosťou vyrovnal. Neskorý ekvalizér Andreja Schürrla popiera Real Madrid v Dortmundovom thrilleri.

Slimaniho gól prišiel z oveľa viac meraného prístupu a zahrnoval úhľadné nahromadenie na ľavej strane, kde si Danny Drinkwater, Christian Fuchs a Albrighton vymenili prihrávky pred tým, ako ten druhý s hrabajúcou diagonálnou loptou vybral Mahrez na správny. Vláknitý kríž Mahrez dodal takmer nemožné brániť sa a Slimani, ktorý sa dostal pred Felipeho, jeho ukazovateľa, zamieril domov empaticky z vnútra šesť-yardového boxu.

Od tej chvíle bol dôraz na Leicester práve na tom, disciplinovaný a organizovaný.Drinkwater a Daniel Amartey pracovali neúnavne v strede strediska a inteligentne používali loptičku, Vardyho tempo poskytlo Leicesterovi šancu občas poraziť Porto a na druhom konci ihriska Kasper Schmeichel, ktorý sa vrátil po trojdňovej absencii, urobil niekoľko dôležitých zákrokov.

Porto v poslednom štvrťroku začalo tvrdšie tlačiť najmä a Schmeichel si počas tohto obdobia dobre poradil s 30-ylovými strelami náhradníka Héctor Herrera okolo postu. Potom prišiel ten Corona volejbal, ktorý blúdil okolo Schmeichel a narazil na drevo.Domáci fanúšikovia vydýchli úľavou a chvíľami neskôr tri body boli ich.

„Som veľmi šťastný, je to prvý zápas doma v Lige majstrov za 132 rokov a bolo dôležité vyhrať proti Porto, “povedal Ranieri. „Ukázali sme veľmi dobrý charakter, postoj a osobnosť. Teraz je však dôležité vyčistiť naše mysle a vrátiť sa k Premier League. “